Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
    По батькові: Номер телефону:
    Ел. пошта: Компанія:
      Пароль: Посада:
      Повторіть пароль: Рік початку роботи:
      Фото:
      З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

      Забули пароль?

      Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
      Ел. пошта:

      Проблема на сайті

      Закрити
      Ваш e-mail:
      (необов'язково)
      Розкажіть нам, що сталось

      Члени ВРВ АФНУ

      ЧЛЕНИ ВРВ АФНУ


      П.І.Б


      Назва організації

      1

      Бідна Ірина Сергіївна 


      АН "Грація"
      2

      Бенедик Лариса Миколаївна


      АН "ТриPlus"

      3

      Берегельський Олександр Юрійович


      АН Прометей”

      4

      Березньова Ольга Миколаївна


      ФОП “Березньова О.М.”

      5

      Буракова Тетяна Олександрівна


      АН ДоміКо

      6

      Вакула Марина Станіславівна 


      АН “Благоустрій”

      7

      Гайдай Анжела Вікторівна АН “Еталон”

      8

      Гладинюк Михайло Петрович


      АН “Подільські контракти”

      9

      Головата Світлана Вікторівна


      АН “Діалог”

      10

      Горобчук Анна Андріївна       


      АН   “Затишок”
      11

      Гребінь Катерина Юріївна 


      АН “Світлиця”
      12

      Давидюк Ліана Михайлівна  


      АН “Альма”
      13

      Довгань Тетяна Петрівна 


      АН “Ліга Юа”
      14

      Захарченко Сергій Володимирович 


      АН “Благоустрій”
      15

      Іванов Костянтин Олексійович 


      АН “Шанс”

      16

      Кикоть Катерина Володимирівна


      АН “Мир Квартир”

      17

      Клімова Валентина Іванівна


      АН “Перлина Поділля”

      18

      Коваль Юрій Федорович


      АН “АРСЕНАЛ”

      19

      Колодій Людмила Василівна 


      АН “Нове життя”

      20

      Коломійчук Ольга Валеріївна


      АН “Ідилія”

      21

      Король Людмила Петрівна


      АН “Затишна оселя”

      22

      Котляр Руслана Адамівна


      АН “Топаз”

      23

      Красноголов Віталій Анатолійович


      АН “Твій Шанс”

      24

      Курбатов Денис Леонідович


      АН “СтильЕстейт”

      25

      Кучанский Володимир Анатолійович


      АН “Прайм”

      26

      Кушнір Віталій Олександрович


      АН “Прайм”

      27

      Левченко Віталій Леонідович 


      АН “Благоустрій”

      28

      Литвинюк Олена Павлівна


      ФЛП АН "Діана"

      29

      Лохманова Катерина Михайлівна      


      АН “Лагуна”

      30

      Мазур Галина Миколаївна


      АН "Ексклюзив"

      31

      Малоголовчук Олександр Леонідович      


      АН “Liga-ua”

      32

      Марчук Дарія Володимирівна


      АН “Крепость”

      33

      Міщенко Микола Юрійович 


      АН “Благоустрій”

      34

      Мкртичева Людмила Миколаївна


      АН “ЛМ Realty”

      35

      Носульська Ольга Володимирівна 


      АН “Стиль Естейт”
      36

      Оверчук Олександр Анатолійович


      АН “Пересвіт”

      37

      Одайник Тетяна Віталіївна 


      АН “СтильЕстейт”

      38

      Омельченко Інна Володимирівна


      АН “Ніка”

      39

      Отморський Андрій Олександрович


      ФЛП “Отморський”

      40

      Очашлюк Оксана Григорівна 


      АН “Онікс”
      41

      Пахольчак Олександр Володимирович 


      ПАН
      42

      Поліщук Галина Григорівна 


      АН “Крамниця Нерухомості”

      43

      Понятовський Микола  Францович


      АН “Пересвіт”

      44

      Приймак Світлана Іванівна


      АН “Візит”

      45

      Пшенична Лілія 


      АН “Шанс”
      46

      Рудий Олександр Васильович 


      АН ”Авеню”
      47

      Сазонова Людмила 


      АН “Шанс”
      48

      Самбуров Володимир Васильович 


      АН “АКСІОМА”

      49

      Собчук Альона Михайлівна


      АН   “Expert realti”
      50

      Стебельська Надія Володимирівна 


      ФОП “Стебельська”
      51

      Степанюк Ірина Василівна 


      АН  “КвартИра”

      52

      Стеценко Ольга Володимирівна 


      АН  “Вершина”
      53

      Стратійчук Валерій Григорович


      АН  “Альянс-CВ”
      54

      Сурменко Наталія Петрівна 


      АН “ЮНА”
      55

      Цехмістер Вікторія Михайлівна 


      АН “Благоустрій”

      56

      Чайковська Лариса Анатоліївна 


      АН “Світ Вінницької нерухомості”
      57

      Черкашина Валентина Петрівна


      АН “Світ Вінницької нерухомості”

      58

      Шевчук Михaйло Миколайович


      АН “Альянс-Ріелті”
      59

      Шелестовська Юлія Михайлівна 


      АН “ЮНА”

      60

      Широбоков Володимир Петрович 


      АН “Квадратний метр”
      61

      Якимчук Петро Васильович


      АН  “Флореаль”

      62

      Ящишина Наталя Володимирівна


      АН “Діамант”

      63

      Яцуба Олександр Миколайович АН “СтильЕстейт”
      64

      Яцуба Володимир Миколайович 


      АН “СтильЕстейт”